Форум "Надихаючі жінки Криворіжжя"

Форум "Надихаючі жінки Криворіжжя"
Дата проведения: 21.03.2020 - 12:00

«Надихаюча жінка» хто вона? Як визначити надихаючу жінку? Чи не дискримінаційно називати деяких жінок натхненними?
Слово «надихати» походить від латинського слова «inspirato», і є похідним від слів «inspirare» - «дихати, вдихати» та «in» - «в», та перекладається як «вдихати в». В далекі часи це слово, взагалі, означало божественну чи надприродну силу за допомогою якої можна було передати будь кому силу чи ідею. Погодьтеся, цей факт є заворожуючим!
У кожного з нас, якої б статі та віку ми не були, визначення натхненної жінки буде своє, у кожного з нас в житті є жінки, про яких ми можемо сказати: «Вона – надихає!».
Можливо, надихаючою є жінка, яка може направити бажанням або спонуканням, зробити щось вартісне, щось, що робить світ кращим. Жінка, яка цінує життя в усіх його проявах та барвах. Або ж жінка, яка живе своїм життям, вільним від визначень, обмежень та прихильності до загальноприйнятих ідеалів та стереотипів краси та успіху.
Минулого року, вперше в нашому місті було проведено Форум «Надихаючі жінки Криворіжжя», захід був покликаний мотивувати дівчат та молодих жінок на лідерство, підвищити їх впевненість у власних силах, подолання гендерних стереотипів, побудову успішної кар’єри та пошук шляхів особистісного розвитку.
Протягом роботи Форуму, десять спікерок-красунь дарували гарний настрій та ділилися з учасниками та гостями заходу історіями свого успіху.
Продовжуючи вже гарну традицію, Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» разом з Арселор Міттал Кривий Ріг запрошує Вас на Другий Форум «Надихаючі жінки Криворіжжя» та пропонує зануритись в унікальний простір жіночого спілкування на теми, які цікаві та важливі кожному із нас.
Спікерами Форуму стануть відомі жінки бізнесу, культури та соціальної сфери нашого міста.
А поки ми готуємося до Вашого знайомства з нашою першою спікеркою, розкажіть нам, хто для Вас є та жінка, яка вас надихає? Яких мешканок Кривого Рогу Ви хотіли б виділити, як успішних та активних?

Адреса: пр. Металургів 7

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
12 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
 

Если вы организатор события, добавьте афишу и мы опубликуем ее на сайте. Будем рады видеть наш логотип на афише.

 
В расписании событий возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений.