Дипломатичні відносини у фотомистецтві ROZOU-Х vol. 11 на фасаді ТРК «Солнечная Галерея»

Дипломатичні відносини у фотомистецтві ROZOU-Х vol. 11 на фасаді ТРК «Солнечная Галерея»
Дата: 26.01.2022

Мистецтво дипломатичних відносин і дипломатичні відносини в мистецтві – саме так можна охарактеризувати задум інноваційної фотовиставки ROZOU-Х vol. 11, яка проєкторно відбудеться 26 січня о 18:00 на фасаді ТРК «Солнечная Галерея».
Фотопроєкція присвячена 30-річчю дипломатичних відносин України та Японії.

Японія визнала незалежність України у грудні 1991, а вже 26 січня 1992 встановила дипломатичні відносини з нашою державою. А посольство Японії в Україні було відкрито 20 січня 1993.

Тобто січень в україно-японських відносинах має певне символічне значення. До речі, Надзвичайний і Повноважний Послол України в Японії на сьогодні - Сергій Корсунський. А Японії в Україні - Такасі Кураї.
«Спільність підходів та позицій з питань вирішення багатьох актуальних міжнародних питань та відсутність будь-яких проблемних ознак у політичній площині співробітництва між Україною та Японією сприяють подальшій інтенсифікації наявного потенціалу обох країн та закладають міцний фундамент для плідного розвитку усього спектру відносин», - написано сайті Міністерства закордонних справ України.

Фотопроєкція ROZOU-Х vol. 11 – це блискучий приклад культурно-митецьких проявів, що доводить інтерес та повагу українців до японських митців, їх наслідування та концептуальну адаптацію технік, методик та стилів, згенерованих у «країні вранішнього сонця». Автори фотопроєкції - Тадаші Ониші та Євгеній Бондаренко – продемонструють унікальні захопливі світлини, із яких 2/3 фото-ефіру будуть власне японські світлини.

Запрошуємо до перегляду!

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
11 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
 

Если вы организатор события, добавьте афишу и мы опубликуем ее на сайте. Будем рады видеть наш логотип на афише.

 

 
В расписании событий возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений.