Для двох дитячих садків Кривого Рогу вже підготовлена проектна документація робіт з термомодернізації (фото)

11.03.2020

У Кривому Розі триває робота над впровадженням проєкту з ЄБРР з підвищення енергоефективності шкіл та дитячих садків. У рамках проєкта по термомодернізації бюджетних установ міста, Міністерство фінансів України підтвердило можливість Кривого Рогу отримувати кошти та погодило обсяги фінансування.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

«Також, вже надіслана до антимонопольного комітету України інвестиційна програма щодо будівництва термомодернізації 44 бюджетних установ міста. Документи знаходяться в роботі. Через 15 днів нам буде надіслано висновок. Паралельно з цим ми розпочали розробку проєктів тендерної документації з термомодернізації у 2020 році», - зазначила в. о. начальника  відділу з питань енергоменеджменту Оксана Котунова.

В рамках взаємодії з ЄБРР, для двох дитячих садків №231 і №6 вже підготовлена проектна документація робіт з термомодернізації в 2020 році.   

Загалом, до проєкту включено 44 освітні заклади: 27 шкіл та 17 дитячих садків. На першому етапі модернізації у 17 дитячих садочках та 5 школах заплановано утеплення конструкцій будівель, заміну вікон та дверей на енергоефективні, встановлення індивідуальних теплових пунктів з погодним регулюванням теплоносія. На другому етапі у 22 школах встановлять індивідуальні теплові пункти з погодним регулюванням теплоносія, замінять старі дерев'яні вікна та двері.

Завдяки впровадженню енергоефективних заходів будуть покращені умови навчання та виховання для понад 26 000 учнів у школах та малюків у дитячих садках. Очікується економія теплової енергії близько 40 %, електроенергії – 5 %.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.03.2020
Сьогодні кіна не буде
Увага! У зв'язку iз затвердженими Урядом та органами мiсцевого самоврядування заход...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть