Дніпропетровщина відзначає День Конституції України онлайн-зустрічами та майстер-класами

28.06.2022

Дніпропетровщина відзначає День Конституції України. До свята заклади культури області підготували лекції, патріотичні читання, майстер-класи.

Про заплановані зустрічі розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«До Дня Конституції у різних куточках області проходять онлайн-конференції та патріотичні читання. Флешмоби та майстер-класи. Зустрічі – онлайн та офлайн», – розповіла начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської ОВА Наталія Першина.

Поціновувачів історії зацікавить онлайн-лекція «Віхи української державності мовою предметів». Її підготували у національному історичному музеї імені Д. І. Яворницького. Переглянути можна тут.

В обласній бібліотеці для дітей відбудеться патріотичний майстер-клас. До Дня Конституції хлопці та дівчата власноруч створять вітальну листівку. А ще там підготували онлайн-презентацію для школярів «Конституція України крізь призму історії». Долучитися можна на сайті або у Facebook.

Обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія підготувала святковий флешмоб «До тебе серце лине, Україно». Бібліотека для молоді імені М. Свєтлова – соцопитування «Я знаю, я захищаю».

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

 

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть