Дорожні проєкти 2020: завершення капремонту автомагістралі по проспекту 200-річчя Кривому Рогу та будівництво нової дороги до мікрорайону Сонячний

17.02.2020

Наприкінці минулого тижня розпочаті підготовчі роботи по проспекту 200-річчя Кривого Рогу. Протягом 2018-2019 років відремонтована ділянка магістралі від вулиці Едуарда Фукса до Спаської. Цьогоріч мають завершити капремонт автошляху від вулиці Спаської до площі 30-річчя Перемоги.

Про це повідомили у міському управлінні преси та інформації.

Заступник міського голови Олександр Катриченко сказав: «Автомагістраль достатньо навантажена, тому в рамках проєкту реалізуємо кілька ключових моментів. По-перше, відремонтуємо не лише проїжджу частину, а й наведемо лад на тротуарах. Також, облаштуємо велосипедні доріжки та встановимо нове зовнішнє освітлення. Хороша практика, і вона буде продовжена, влаштування так званих «островків безпеки» та огородження посередині дороги, щоб уникнути ДТП й знизити ризики травмування пішоходів на цій частині».

Довжина відремонтованої ділянки 1 100 км, буде 8 смуг, по 4 в кожному напрямку руху.

На цьому тижні стартує новий етап будівництва нової дороги від мікрорайону Сонячний до вулиці Спаська протяжністю 354 м. у Саксаганському районі.