Геннадій Корбан зобов’язав повідомити жителів регіону протягом трьох днів про графік можливих відключень електроенергії

09.12.2014

Також заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Геннадій Корбан дав завдання протягом цього часу кожній території підписати тристоронній меморандум про співпрацю між керівництвом міста чи району, РЕМ (районні електричні мережі) та МНС.

Згідно з Меморандумом РЕМ повинна надати керівництву міст та районів графіки можливих відключень, про запровадження яких їм необхідно у триденний термін повідомити жителів. Служба МНС повинна прорахувати всі можливі ризики та не допустити відключень електроенергії на соціально важливих об’єктах шляхом встановлення генераторів. Про це йшлося на нараді з питання надійного забезпечення споживачів, особливо соціально важливих об'єктів електричною енергією в умовах нестабільної роботи енергосистеми України.

«В кожному меморандумі повинен бути вказаний перелік ЗМІ, за допомогою яких жителі території будуть повідомлені про графік можливих відключень. Також МНС повинні підготуватися, необхідно розуміти можливу потребу і наявну кількість генераторів для того, щоб забезпечити електроенергією соціально важливі об’єкти: школи, лікарні, дитячі садки», - наголосив Геннадій Корбан.

Також заступник губернатора-керівник апарату ОДА звернувся до жителів та керівників підприємств регіону з проханням заощаджувати електроенергію, адже це може допомогти максимально зменшити кількість аварійних відключень.

В.о. генерального директора ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Вадим Кухтій доповів про необхідність тісної співпраці місцевих органів влади та енергопостачальної компанії для відпрацювання механізмів відключень. Обленерго важливо знати про перехід важливих соціальних об’єктів на електричне опалення або їх прив’язку до енергоспоживання промислових підприємств, щоб у разі аварійних відключень ці об’єкти не відключалися.

Він також розповів про механізм можливих відключень. Він полягає у тому, що Україна має об’єднану енергетичну систему. Наразі через низку факторів (нестача вугілля для роботи ТЕС, видобуток якого здійснювався на шахтах Донбасу, складна ситуація з газопостачанням, аварійне відключення енергоблоку на АЕС та ін.) енергогенеруючі підприємства не справляються з потребами країни у електроенергії. Для того, щоб не допустити дисбалансу в Україні ввели графік обмеження потужностей підприємств. На Дніпропетровщині це 47 потужних підприємств, що лімітуються у найважчі години з 7.00 до 11.00 та з 16.00 до 23.00.

Якщо такі обмеження не достатньо ефективні, за командою диспетчера ДП «НЕК «Укренерго» запроваджується введення в дію графік аварійних відключень, який складається з 10 черг. При чому перші 5 черг застосовуються також до підприємств агропромислового комплексу. Починаючи з 6 черги графіки застосовуються і до населення.

У разі неефективності й таких обмежень застосовується спеціальний графік аварійних відключень у 3 черги.

Вадим Кухтій наголосив, що вимкнення енергопостачання як у першому випадку, так і в останньому відбувається за командою Укренерго і не залежить від обленерго. Відключення відбуваються раптово і без попереджень, через кілька хвилин після того, як система виявляє наближення до дисбалансу.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 09.12.2014 - 10:52.

Плоды правления киевского зверинца!!!

Опубликовано Гость в 09.12.2014 - 11:03.

Плоды питуха путина и януковича развязавших войну в Ураине!ни кто и ничто неоправдает действия питуха путина в убийствах и отношении к Украине!

Опубликовано Гость в 09.12.2014 - 17:20.

Гость написал:
Плоды питуха путина и януковича развязавших войну в Ураине!ни кто и ничто неоправдает действия питуха путина в убийствах и отношении к Украине!

Путинофобию нужно признать, как медицинское заболевание, можно и 3-ю группу инвалидности давать, заслужили.

Опубликовано убогим в 09.12.2014 - 13:36.

*плоды питуха, ........ * -
с курятника озадроченная курка пишет ,
просит питуха !
СКОРО КЛЮНЕТ в жоппу тебя ЖАРЕНЫЙ питух .
Герои не умирают !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))}}}

Опубликовано Гость в 09.12.2014 - 17:22.

А что, еще до амёб не доехало, кто вовремя газ не закупил? Кто пытается править под руководством чужого государства?

Опубликовано Гость в 09.12.2014 - 18:24.

Зато рождаемость подымится)))))))

Опубликовано Гость в 09.12.2014 - 22:06.

Идиоты очнитесь! Мы правды не знаем!

Опубликовано Костя в 10.12.2014 - 10:43.

Дожили , столько лет разрушали наконец разрушили .
С ато их сразу на Донбасс с лопатами направить пусть востановят , что разрушили и в шахту уголь добывать.
Хорош народу лапшу вешать

Опубликовано Бизон в 10.12.2014 - 19:09.

Если бы Запад, Штаты хотели Украине добра, то давно бы настояли на федерации и это тут же бы решило все проблемы, тогда вступай хоть в ЕС, хоть куда. Сами-то они федерации с очень широкими полномочиями. Но вся проблема в том, что им нужна Украина враждебная России, а при федеративном устройстве - это, практически, не возможно, да и нужно ли. Украина, нахадясь между Востоком, Россией и Западом, могла бы, как бы между прочим, пользуясь даже своим географическим положением, жить совсем неплохо, как транзитер того же газа, нефти, металлов, товаров. Народ же её, при участии своих же властей, западенцев, все годы незалежности, притравливали на Россию, как собак на зверя, одновременно получая от нее разичные проференции, как подсчитано до 10 миллиардов долларов в год. "Европа вела наступательную политику на Россию, начиная с XIII века, и продолжает ее по наши дни. Страшное давление на Россию последовало в XVII веке со стороны западного мира. Польская армия в течение двух лет оккупировала Москву. Он предсказывал, что в 21 в. определяющим историю Вызовом станут выдвинувшая собственные идеалы Россия (которую Запад не жаждет принять в свои объятия), исламский мир и Китай". (Тойнби -британский историк, культуролог, социолог, обладатель Ордена Кавалеров Почета). Но ничего. Как писал Тютчев почти полтора века назад: «Истинный защитник России – это история, ею в течение трех столетий неустанно разрешаются в пользу России все испытания, которым подвергает она свою таинственную судьбу».

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
3 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 07.08.2020
Порко Россо
«Порко Россо» - самый взрослый, довольно печальный и, по мнению многих кинок...
Кино
Премьера: 15.04.2021
Айнбо: дух Амазонии
Бесстрашная Айнбо родилась и выросла в таинственных амазонских джунглях. Узнав, что её род...
Кино
Премьера: 15.04.2021
Минари
1980-е годы. Семья корейских иммигрантов с двумя детьми переезжает из Калифорнии в Арканза...

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть