Кривий Ріг попрощався з бойовим медиком Інною Дерусовою, яка врятувала понад 10 військовослужбовців

13.05.2022

У п’ятницю, 13 травня, на кладовищі «Центральне» відбулася церемонія прощання зі старшим бойовим медиком, сержантом ЗСУ, учасницею російсько-української війни Інною Миколаївною Дерусовою.  

Вона перша жінка – Герой України, якій це звання присвоєно посмертно. У церемонії взяли участь рідні, близькі, друзі, керівництво Військової адміністрації та Ради оборони Кривого Рогу.Інна Дерусова у лавах ЗСУ з 2015 року, успішно виконувала завдання командування. За особисту мужність та самовідданість Указом Президента у 2021 році була нагороджена медаллю «Захиснику Вітчизни». З перших днів масштабної агресії росії наша землячка брала участь у військових діях в Сумській області. Ризикуючи життям допомагала бійцям та врятувала понад 10 військовослужбовців. У боях за Охтирку, під час одного з артилерійських обстрілів загинула, надаючи допомогу пораненим військовим.

Указом Президента України за героїзм, проявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, вірність військовій присязі Інні Дерусовій посмертно присвоєно звання Герой України. Інна Миколаївна Дерусова  перша жінка – Герой України, якій це звання присвоєно посмертно.«Дуже тяжкий біль втрати. У такі моменти відчуваєш лише біль та гордість. Гордість за те, що найкращі сини та дочки Кривого Рогу та України пішли у такий тяжкий час захищати нашу Батьківщину. Ми помстимося за кров, за сльози, за загибель кожного українця. Світла пам'ять про героїню Інну Дерусову назавжди залишиться в наших серцях», - сказав начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.О. Вілкул передав міську нагороду І. Дерусової – нагрудний знак «За заслуги перед містом» - сину Героїні України Олександру, який, підписавши контракт, зараз служить у тій самій частині, де служила його мати.
Олександр Вілкул також підкреслив, що у в Кривому Розі обов’язково буде вулиця імені Героя України Інни Дерусової.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 10.02.2022
Смерть на Нілі
Єгипетський відпочинок бельгійського детектива Еркюля Пуаро на борту гламурного пароплава...
Кино
Премьера: 10.02.2022
Париж, я люблю тебе
Неповторна атмосфера Парижа, двадцять режисерів із різних країн світу та п’ять хви...
Кино
Премьера: 04.02.2022
Linkin Park: Road to Revolution: Live at Milton Keynes
Запис концерту групи Linkin Park 26 липня 2008 року в англійському місті Мілтон Кейнз. Буд...

 

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть