Нова автомагістраль по проспекту 200 років Кривому Рогу: капітальний ремонт йде повним ходом

03.03.2020

Два тижні тому стартував капітальний ремонт дороги по проспекту 200 років Кривому Рогу. На разі, проведений частковий демонтаж тротуарів, бордюрів  і розпочато будівництво нових тротуарів.  Підприємство-підрядник обіцяє до кінця серпня 2020 року завершити роботи на об’єкті.  Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Це буде нова, сучасна дорога від Свято-Преображенського собору до вулиці Спаської (Саксаганський район) з облаштуванням світлодіодного освітлення, в тому числі, і підсвіткою пішохідних переходів,  новими дорожніми знаками,  так званими  «острівцями безпеки» і велосипедними доріжками.       

Нагадаємо, що у 2020 році на фінішну пряму виходить ще один масштабний проєкт з капітального ремонту дороги по вулиці Сергія Колачевського (від житлового будинку № 52 на вул Сергія Колачевського до вул Олексія Солом’яного). Зокрема, буде повністю завершений ремонт тротуарів. В цілому, буде капітально відремонтовано понад 58 тис м2 покриття проїзної частини дороги та понад 17 тис м2 покриття тротуарів, замінено понад 9 тис м бордюру, 220 дорожніх знаків. У рамках проєкту з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення вже встановлено 761 новий світильник.

Крім ремонту великих магістралей міський голова Юрій Вілкул поставив завдання продовжити наводити лад на тротуарах, внутрішньо-квартальних дорогах та приватному секторі.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
1 + 15 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.03.2020
Сьогодні кіна не буде
Увага! У зв'язку iз затвердженими Урядом та органами мiсцевого самоврядування заход...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть