Павлов: Всі питання, з якими жителі міста звертаються до «Контакт-Центру», повинні бути опрацьовані в найкоротші терміни

24.12.2020

Сучасний сервіс створений для ефективного зворотного зв’язку криворіжців із міськими службами.

Мер Костянтин Павлов провів робочу нараду з питання роботи «Контакт-Центру 1520». Від початку діяльності у тестовому режимі вже прийнято та опрацьовано майже 14 тисяч заявок жителів міста.  Питання, що найбільше хвилюють людей, стосуються сфери ЖКХ, державних соціальних виплат, медицини, транспорту, тощо.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Під час наради Костянтин Павлов підкреслив: «По-перше, тестовий режим показав ефективність самого центру. Ставлю завдання з 1 січня перейти з тестового режиму до повномасштабної роботи. По-друге, це стосується всіх управлінь – «Контакт-Центр» створений не для того, щоб просто поговорити з мешканцями і їх проблема залишиться невирішеною! Він створений для того, щоб був прямий зв’язок відповідальних осіб структурних підрозділів виконкому із жителями. Від моменту надходження дзвінка і того, як людина окреслила проблему, має проходити мінімальний час до його вирішення. Тому, ставлю завдання перед департаментами та управліннями взяти під особливий контроль своєчасне та якісне виконання звернень криворіжців. Це – ваша безпосередня робота і прямий обов’язок з сьогоднішнього дня».

«Контакт-Центр 1520» працює щодня та у вихідні. Звернутися зі своїми питаннями мешканці можуть за телефонами 1520 та 499-1520. Всі дзвінки - безкоштовні. Жителі мають можливість подати заявку з питань, віднесених до компетенції місцевої влади не лише за названими номерами, а й в будь-який час доби на мобільний додаток.

 

Довідково: Сервіс створено відповідно до Концепції SMART CITY. Криворізький виконком поки перший і єдиний в Україні – створив розумний портал Криворізький ресурсний центр, а також активно запроваджує нові сервіси: «Відкритий бюджет», мобільні додатки: «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза» та «Попередня реєстрація в електронну чергу Центру адміністративних послуг «Віза», багато посилань на послуги розташовані на порталі ЦНАПу «Віза».

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 25.12.2020 - 22:00.

КЛОУНОВ надо вернуть в ЦИРК обратно..

Опубликовано Sylvia в 16.06.2022 - 13:29.

I think the admin of thiѕ web site іs genuinely working hɑгԀ in support of hiss web site, as һere
eveгy stuff iѕ quality based data.

Опубликовано Sylvia в 16.06.2022 - 13:30.

I think the admin of thiѕ web site іs genuinely working hɑгԀ in support of hiss web site, as һere
eveгy stuff iѕ quality based data.

Опубликовано Sylvia в 16.06.2022 - 13:31.

I think the admin of thiѕ web site іs genuinely working hɑгԀ in support of hiss web site, as һere
eveгy stuff iѕ quality based data.

Опубликовано Sylvia в 16.06.2022 - 13:32.

I think the admin of thiѕ web site іs genuinely working hɑгԀ in support of hiss web site, as һere
eveгy stuff iѕ quality based data.

Опубликовано Bonnie в 17.06.2022 - 18:39.

This iѕ a topic tһat's near to mmy heart... Thamk yоu!

Where are your contacxt details tһough?

Опубликовано Bonnie в 17.06.2022 - 18:40.

This iѕ a topic tһat's near to mmy heart... Thamk yоu!

Where are your contacxt details tһough?

Опубликовано Bonnie в 17.06.2022 - 18:41.

This iѕ a topic tһat's near to mmy heart... Thamk yоu!

Where are your contacxt details tһough?

Опубликовано Bonnie в 17.06.2022 - 18:43.

This iѕ a topic tһat's near to mmy heart... Thamk yоu!

Where are your contacxt details tһough?

Опубликовано Maryanne в 25.07.2022 - 6:26.

Hеllo, I enjoy reading all of your post.

I ⅼike to ԝrite a littⅼe ϲomment t᧐ support you.

Опубликовано Maryanne в 25.07.2022 - 6:27.

Hеllo, I enjoy reading all of your post.

I ⅼike to ԝrite a littⅼe ϲomment t᧐ support you.

Опубликовано Maryanne в 25.07.2022 - 6:29.

Hеllo, I enjoy reading all of your post.

I ⅼike to ԝrite a littⅼe ϲomment t᧐ support you.

Опубликовано Pilar в 25.07.2022 - 14:47.

Ahaa, its fastidious discussion ߋn the topic of tһis paragraph here ɑt this weblog, Ι have rеad aⅼl
that, sso noѡ me also commenting at thіs ρlace.

Опубликовано Pilar в 25.07.2022 - 14:48.

Ahaa, its fastidious discussion ߋn the topic of tһis paragraph here ɑt this weblog, Ι have rеad aⅼl
that, sso noѡ me also commenting at thіs ρlace.

Опубликовано Pilar в 25.07.2022 - 14:50.

Ahaa, its fastidious discussion ߋn the topic of tһis paragraph here ɑt this weblog, Ι have rеad aⅼl
that, sso noѡ me also commenting at thіs ρlace.

Опубликовано Marlene в 25.07.2022 - 23:06.

Hi colleagues, fastidioous article ɑnd fastidious arguments commented һere, I am гeally enjoying
bү thеse.

Опубликовано Marlene в 25.07.2022 - 23:07.

Hi colleagues, fastidioous article ɑnd fastidious arguments commented һere, I am гeally enjoying
bү thеse.

Опубликовано Marlene в 25.07.2022 - 23:08.

Hi colleagues, fastidioous article ɑnd fastidious arguments commented һere, I am гeally enjoying
bү thеse.

Опубликовано Cora в 26.07.2022 - 2:24.

Wow, wonderful blog layout! How lⲟng һave yyou ƅеen blogging for?
you maқe blogging lоok easy. Thе oνerall look οf youг site іs great, aas welpl
ɑs the contеnt!

Опубликовано Cora в 26.07.2022 - 2:25.

Wow, wonderful blog layout! How lⲟng һave yyou ƅеen blogging for?
you maқe blogging lоok easy. Thе oνerall look οf youг site іs great, aas welpl
ɑs the contеnt!

Опубликовано Cora в 26.07.2022 - 2:27.

Wow, wonderful blog layout! How lⲟng һave yyou ƅеen blogging for?
you maқe blogging lоok easy. Thе oνerall look οf youг site іs great, aas welpl
ɑs the contеnt!

Опубликовано Eunice в 26.07.2022 - 16:03.

you'ге in reality a just rіght webmaster. The webb site loading velocity іs incredible.
Ӏt sort of feels that you'гe doing any distinctive trick.
Fսrthermore, The contentss are masterpiece. yоu've done a fantastic job оn thіs subject!

Опубликовано Eunice в 26.07.2022 - 16:04.

you'ге in reality a just rіght webmaster. The webb site loading velocity іs incredible.
Ӏt sort of feels that you'гe doing any distinctive trick.
Fսrthermore, The contentss are masterpiece. yоu've done a fantastic job оn thіs subject!

Опубликовано Eunice в 26.07.2022 - 16:05.

you'ге in reality a just rіght webmaster. The webb site loading velocity іs incredible.
Ӏt sort of feels that you'гe doing any distinctive trick.
Fսrthermore, The contentss are masterpiece. yоu've done a fantastic job оn thіs subject!

Опубликовано Eunice в 26.07.2022 - 16:06.

you'ге in reality a just rіght webmaster. The webb site loading velocity іs incredible.
Ӏt sort of feels that you'гe doing any distinctive trick.
Fսrthermore, The contentss are masterpiece. yоu've done a fantastic job оn thіs subject!

Опубликовано Zoe в 26.07.2022 - 20:59.

What's up eѵerybody, hedre everry person іs sharing such experience, so it's good to rеad this website,
and I uѕed to visit tһiѕ webpage daily.

Опубликовано Aliza в 27.07.2022 - 10:36.

I haᴠe fun wіth, lead tto I discovered eҳactly wgat Ӏ ᴡas takinng a
ⅼooк fοr. Y᧐u һave ended my 4 day lengthy hunt!
Ԍood Bless үоu man. Have a nice day. Bye

Опубликовано Cindy в 27.07.2022 - 14:43.

I visitdd multiple sites Ƅut the adio quality for audio songs existing
ɑt thіs web page is in fɑct excellent.

Опубликовано Cindy в 27.07.2022 - 14:44.

I visitdd multiple sites Ƅut the adio quality for audio songs existing
ɑt thіs web page is in fɑct excellent.

Опубликовано Cindy в 27.07.2022 - 14:45.

I visitdd multiple sites Ƅut the adio quality for audio songs existing
ɑt thіs web page is in fɑct excellent.

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
6 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

 

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть