Понад 40 мешканців області подали заявки на консультації по усиновленню через «Дію»

30.06.2022

Понад 40 мешканців Дніпропетровщини звернулися онлайн за консультацією по усиновленню. Вони подали заявки через додаток «Дія». Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Дія» вже стала справжньою віртуальною країною. Де можна онлайн відкрити бізнес, сплатити податки, отримати необхідну довідку. А ще є послуги для тих, хто бажає прихистити дитину», – зазначив заступник голови ДніпроОВА Іван Начовний.

Люди, які планують взяти дитину, можуть скористатися опцією «Сім’я» у застосунку «Дія». Там подати онлайн-заявку на консультацію з приводу усиновлення. Вся інформація про кандидата підтягується автоматично. Авторизація – через електронний підпис.

Служба у справах дітей має обробити звернення та зв’язатися із його автором протягом 15 днів. Далі запросити на консультацію. Вона може проходити як в офлайн, так і в онлайн форматі.

Послуга діє з 1 червня. За цей час від жителів регіону вже надійшло понад 40 звернень. Люди вже встигли отримати консультації та вже розпочали збір необхідних документів.

Наприкінці літа у «Дії» планують запустити ще один сервіс – «усиновлення». Туди можна буде подати заявку на отримання статусу прийомних батьків, вихователя дитячого будинку сімейного типу або опікуна. А ще ознайомитися із анкетами дітей.

«Нові послуги на перспективу. Під час воєнного стану усиновлення заборонене і можна лише тимчасово прихистити дитину. Але після його скасування у кандидатів у прийомні батьки будуть зібрані необхідні документи. Процедура усиновлення проходитиме набагато швидше», – розповіла начальниця Служби у справах дітей ДніпроОВА Олена Жадько.

Під час війни подати заявку на прихисток дитини можна через чат-бот «Дитина не сама».

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

 

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть