Тепер криворізькі школярі пільгових категорій на «продльонці» харчуються безкоштовно, - Павлов (фото)

02.03.2021

Кривий Ріг - одне з небагатьох міст України,  у якому з міського бюджету виділяються кошти на  харчування  школярів.

Це – учні 1-4 класів та діти пільгових категорій: сироти, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю та діти  учасників бойових дій в зоні АТО.  Всього  34 тисячі хлопців та дівчат.

Дбаючи про здоров’я  маленьких криворіжців та в допомогу родинам,  мер  Костянтин Павлов прийняв рішення  про те, щоб дітки пільгових  категорій, які відвідують групу подовженого дня, харчувалися безкоштовно.   

Під час робочої наради з питань організації  системи харчування у закладах світи міський голова Костянтин Павлов  зазначив: «Моя принципова позиція–  у цей скрутний час місто повинно підтримати  мешканців, яким зараз особливо важко.  І один із таких аспектів –  зменшення для родин фінансового навантаження  на харчування їхніх дітей.  Місто взяло на себе турботу простудентські сім’ї - їх малеча безкоштовно відвідує дитсадок; про дітей,чиї батьки учасники бойових дій в зоні АТО; про дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей та дітей з інвалідністю. Незважаючи на збільшення навантаження на місцевий бюджет, ми докладаємо  максимум зусиль, щоб і надалі зберегти допомогу для багатьох криворізьких родин. Тому, зпочатку року криворізькі школярі пільгових категорій на «продльонці» харчуються безкоштовно. Це є значною підтримкою сім’ям, а особливо тим, хто опинився в складних життєвих обставинах».

Крім того, така допомога важлива і 329 дітям дошкільного та шкільного віку, батьки яких задіяні або загинули, пропали безвісти у бойових дій в зоні АТО й ООС. На їх безкоштовне   харчування з міського бюджету направлено 671 707 грн.

«Кривий Ріг опікується створенням належних умов у закладах освіти, щоб діти росли здоровими, здобували якісну освіту, всебічно й гармонійно розвивалися  та були впевненні у своєму майбутньому. На сьогодні, організація якісного і доступного харчування у закладах освіти є важливою соціальною програмою. Міська влада, освітяни, батьки, громада зацікавлені у поліпшенні та вдосконаленні системи харчування дітей. Щороку витрати з міського бюджету на харчування зростають. Так, у 2021 році  на це заплановано 34,4 млн грн, а це майже на 3,2 млн грн більше ніж торік»,- сказала Тетяна Кріпак, директор департаменту освіти і науки виконкому.

Місто продовжує допомагати і  батькам дітей дошкільного віку,які у переважній більшості харчуються за схемою: 50% – за рахунок бюджету та 50% – за рахунок плати батьків. 

Безкоштовно у дитячих садках харчуються 4 270 тис дітей різних пільгових категорій.

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новости Кривой Рог LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 02.03.2021 - 15:59.

Одна из схем...
заметели ,что в городском транспорте не работает ни один валидатор!!??
А сколько денег пощипали с бюджета на них.. И никто не ответит за безцельную трату денег,они ведь ваши,от налогов предпринимателей и заводов...
так и здесь схема подобная...

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
13 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 31.07.2020
Странствующий замок
В ходе подготовки к созданию фильма, команда художников «Studio Ghibli» долг...
Кино
Премьера: 07.08.2020
Порко Россо
«Порко Россо» - самый взрослый, довольно печальный и, по мнению многих кинок...
Кино
Премьера: 15.04.2021
Минари
1980-е годы. Семья корейских иммигрантов с двумя детьми переезжает из Калифорнии в Арканза...

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть