У Кривому Розі чоловік заліз до будинку та вкрав картку з ПІН-кодом, написаном на аркуші

27.03.2020

У Кривому Розі жінка зберігала банківські картки разом з аркушем із написаними ПІН-кодами. Цим і скористався 23-річний неодноразово судимий мешканець міста.

Криворізькою місцевою прокуратурою №1 направлено до суду обвинувальний акт за фактом крадіжки з приватного будинку та викрадення та зняття грошових коштів з банківських карток, а саме за ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 357, ч. 2 ст. 185 КК України.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що приблизно о 2 годині ночі гр. Г. підійшов до приватного будинку, який розташований в Інгулецькому районі, де переліз через паркан, який огороджував територію вказаного домоволодіння, та шляхом розбиття віконного скла, проник до приміщення спальні, з якої прослідував до коридору, де з тумбочки таємно викрав мобільний телефон, а також дві банківські картки та аркуш із написаними ПІН-кодами до них.

Почувши гуркіт у будинку, 65-річна господарка помешкання прокинулась та побачила у сусідній кімнаті світло від ліхтаря. Зайшовши до кімнати, вона увімкнула світло та побачила незнайомого їй чоловіка. На запитання, що він тут робить, чоловік відповів, що нічого, та покинув приміщення будинку.

Трохи оговтавшись, жінка покликала сина, який і викликав поліцію.

Тим часом, гр. Г., маючи дві банківські картки та ПІН-коди до них, направився до банкомату та зняв готівку на загальну суму 4511,94 гр.

За вчинені злочини гр. Г. загрожує до 6 років позбавлення волі. На даний час підозрюваний вже перебуває у Криворізькій установі виконання покарань №3 за іншими фактами квартирних крадіжок.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
5 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.03.2020
Сьогодні кіна не буде
Увага! У зв'язку iз затвердженими Урядом та органами мiсцевого самоврядування заход...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть