У Кривому Розі на 5 вулицях з'явиться сучасне зовнішнє освітлення

09.07.2020

У поточному році коштом міського бюджету передбачено виконання робіт з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення центральних доріг. Це - 5 об'єктів: вулиці Петра Калнишевського, Лермонтова та проспекти Гагаріна, Металургів, Миру.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Навесні реалізовані проєкти по вулицях Петра Калнишевського (від вулиці Кривбасівська до площі Визволення) та Лермонтова (від площі Визволення до проспекту Миру).

На  завершальному етапі -  капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення по проспекту Гагаріна.

У ході ремонту замінюють світильники типу ДНаТ (натрієві) на ЛЕД (світлодіодні), що дозволяють, не виходячи за межі існуючих потужностей використання електричної енергії, здійснити освітлення пішохідних доріжок (тротуарів), з обох боків вулиць та проспектів, обладнати додатковим освітленням пішохідні переходи.

Нове сучасне освітлення (світлодіодні світильники) мають терміни служби, що перевищують традиційні лампи в 4-6 разів, більш широкий діапазон живлячої напруги, високу світловіддачу, стійкість у роботі при негативних температурах, економічність у споживанні електричної енергії та не містять небезпечних речовин, які потребують утилізації. Також, проводиться заміна шаф керування зовнішнім освітленням зі встановленням нових терміналів управління і контролем GSM стандарту.

Наступний об’єкт –  проспект Металургів. Роботи планується розпочати з наступного тижня (з 13 липня).  Завершення проєкту -  до кінця серпня 2020 року.

Окрім капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення по центральним вулицях, вже реалізовано проєкти по внутрішньоквартальних дорогах та прибудинкових територіях, вулицях приватного сектору, а саме: вул. Миколи Ходича від вул. Цвейга до будинку №9 на вул. Миколи Ходича, від вулиці Петра Калнишевського вздовж річки Саксагань до будинку №25 по вулиці Черняховського, на вулиці Чарівна від будинку №1Б до будинку №8 та вул. Закарпатська від будинку №1 до будинку №33, на прибудинковій території житлових будинків №№2,3,4,5,7,8,9,10,11,12, 13,14, 15,16,17,18 по вулиці Карбишева, по вулицях Урюпінській, Праці та Лаштоби.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
3 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 09.07.2020
Вперед
Добро пожаловать в пригородный фэнтезийный мир!  Disney и Pixar представляют ани...
Кино
Премьера: 16.07.2020
Герой СамСам
Семейная анимация созданная по мотивам телевизионного сериал популярна среди детей всего м...
Кино
Премьера: 04.07.2020
Форсаж: Хоббс и Шоу
Заклятые противники спецагент Гоббс и преступник Шоу живут за полярными принципами и никог...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть