У Кривому Розі побудували новий пішохідний красень-міст через річку Саксагань (фото)

20.10.2020

65-метровий міст з’явився у Центрально-Міському районі. Тепер ним можна потрапити пішки з вулиці Свято-Миколаївської до парку ім. Ю. Гагаріна, Театральної площі та площі Визволення.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Міський голова Юрій Вілкул особисто поспілкувався з будівельниками та привітав криворіжців з цією подією.

"Стару Саксагань ми розчистили кілька років тому й тепер над річкою  новий білосніжний міст, який з'єднує вулицю Свято-Миколаївську з дитячим парком ім. Ю. Гагаріна. Я впевнений, що ця локація стане ще одним улюбленим місцем для криворіжців й своєрідною визітівкою нашого міста», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Сама споруда, як запевняють будівельники, надійна та буде довго служити криворіжцям.

"Ми намагалися якмога скоріше завершити роботи, однак довелося вносити корективи до проектної документації з технічних питань, адже об'єкт не простий, вага лише основних конструкцій 65 тон. Ми вже встановмли 18 основних світильників й ще додамо 70 бокових світильників, щоб у подальшому досягти ефекту "летючого" підвісного мосту", - розповів Іван Медолович, директор будівельної компанії, генпідрядник.

Довжина нового пішохідного мосту 65,1 м, ширина – 3 метри. Сама конструкція являє собою  прольотну споруду з трьома опорами, пілоном, канатними вантами, також зроблено 15 метровий спуск-пандус.

"Приїхали погуляти з родиною до парку й приємно вражені. Новий мост дуже сподобався, буде зручно не лише для прогулянок, а й для більш швидкого пішого маршруту для всіх жителів", - поділилася враженнями мешканка міста Ана Захарова.

На підходах до мосту, з обох боків річки Саксагань облаштовані широкі тротуари та встановлені сучасні світильники. Мешканці району та гості відчують комфорт та безпеку й у вечірній час. Також буде завершено роботи з додаткового благоустрію прилеглої до мосту території.