у Кривому Розі розпочалися ремонти основних автомагістралей

28.02.2020

У Кривому Розі стартували два великих дорожніх проєкти: капітальний ремонт дороги по проспекту 200 років Кривому Рогу у Саксаганському районі (від Свято – Преображенського собору до вулиці Спаської) з облаштуванням світлодіодного освітлення, ремонту тротуарів та установки нових дорожніх знаків і завершення будівництва дороги від мікрорайону Сонячний до Спаської.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Також, у 2020 році на фінішну пряму виходить ще один масштабний проєкт з капітального ремонту дороги по вулиці Сергія Колачевського (від житлового будинку № 52 на вул Сергія Колачевського до вул Олексія Солом’яного). Зокрема, буде повністю завершений ремонт тротуарів. В цілому, буде капітально відремонтовано понад 58 тис м2 покриття проїзної частини дороги та понад 17 тис м2 покриття тротуарів, замінено понад 9 тис м бордюру, 220 дорожніх знаків. В рамках проекту з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення вже встановлено 761 новий світильник.

Крім ремонту великих магістралей міський голова Юрій Вілкул поставив завдання продовжити наводити лад на тротуарах, внутрішньо-квартальних дорогах та приватному сектору.

Серйозні обсяги робіт на 2020 рік і по відновленню зовнішнього освітлення. Тут варто зауважити, що стихійне лихо, яке сталося 2 липня 2019 року нанесло шкоду не лише будинкам, повалило дерева, але й постраждало 30% мереж зовнішнього освітлення міста. Для ліквідації наслідків липневої негоди було замінено 2,5 тис ламп, 57 опор та 72 км кабелю. У 2020 році продовжиться робота з будівництва та капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення на внутрішньо-квартальних та прибудинкових територіях.

Крім поточного ремонту та утримання мереж заплановано капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення на вулицях: П. Калнишевського, Лермонтова, проспекті Миру, Гагаріна, Металургів. Тут встановлять сучасні світлодіодні світильники, а також буде виконана, для зручності пішоходів, додаткова підсвітка тротуарів, як було зроблено по вулиці Сергія Колачевського у Тернівському районі.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.03.2020
Сьогодні кіна не буде
Увага! У зв'язку iз затвердженими Урядом та органами мiсцевого самоврядування заход...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть