У Кривому Розі розповіли, хто зараз знаходиться у інфекційній лікарні

26.03.2020

Епідситуація в місті стабільна, кількість викликів не зростає. За добу, по швидкій допомозі був 401 виклик. Серед них 50 чоловік з ОРВІ. Пневмоній виявлено – 7.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

В інфекційній лікарні на даний час перебуває кілька пацієнтів. У однієї жінки в київській лабораторії підтвердили COVID19. Вона контактувала з хворою донькою, яка мешкає в Києві. Жінка зараз лікується в інфекційній лікарні, її стан не важкий. Вчора медики відпрацювали схему дій. По вулиці, де мешкає жінка проведено дезінфекцію. Родина жінки, а це 5 чоловік, знаходится на самоізоляції, під наглядом медиків. Симптомів захворювання більше ні у кого нема. Членам родини зроблено швидкі тести, вони негативні, всі вони будуть знаходитись на самоізоляції 14 днів. По завершенню карантина, їм знову буде зроблено тести. Крім того, аналіз крові направлено на дослідження для підтвердження, або спростування діагнозу.

В інфекційній лікарні також знаходиться чоловік з двосторонньою швидкоплинною пневмонією. Він мав контакт з людиною, що прибула з Польщі. Це чоловік з Жовтих Вод. Він в реанімації. Стан середньої тяжкості стабільний. Швидкий тест показав негативний результат на короновірус, результати аналізів, направлених до лабораторного центру чекаємо.

Ще є дівчина, вона потрапила у лікарню з признаками менінгіту, але виявилось, що в неї був контакт з батьком, який приїхав з Єгипту. Чоловік зараз на самоізоляції, дівчинку обстежили, швидкі тести негативні.

У місті відпрацювали усі профілактичні заходи, всю лікувальну базу приведено в бойову готовність.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
6 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.03.2020
Сьогодні кіна не буде
Увага! У зв'язку iз затвердженими Урядом та органами мiсцевого самоврядування заход...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть