У Кривому Розі відкрили 50-метровий плавальний басейн (фото)

19.10.2020

У Кривому Розі після капітального ремонту відкрили 50-метровий плавальний басейн Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1, який за своїми технічними характеристиками став найкращим серед басейнів області. Дав старт відновленим тренуванням міський голова Юрій Вілкул.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

«Сьогодні у нас дійсно свято, адже відновлюються навчально-тренувальні заняття в 50-метровому плавальному басейні. Тепер цей басейн ультрасучасний та найкращий не тільки в Кривому Розі, а й на Дніпропетровщині. У нашому місті водними видами спорту займається понад 3,5 тисяч чоловік, заняття проводять 40 тренерів. Ми бачимо, що плавання в місті є одним із масових видів спорту, тому впродовж останніх п'яти років поетапно капітально відремонтували 25-метрові плавальні басейни в дитячо-юнацьких спортивних школах №2,6 та 10. Надалі плануємо ремонти басейнів спортивних шкіл №6,7 та 8», - зазначив міський голова.

Під час реконструкції басейну повністю відремонтували чашу, устаткували її сучасною гідроізоляцією та оздобили новими кахлями. Також, замінили вентиляційне обладнання, системи опалення та освітлення. Для зручності спортсменів відремонтували роздягальні, душові, спортивні зали, тощо. Завершили будівельно-монтажні роботи встановленням сучасної системи водопідготовки та фільтрації води, яка стала однією з кращих не тільки в місті, а й в області. До кінця року планується встановити теплові насоси, які дадуть можливість експлуатувати басейн протягом усього року, без перерви на літній сезон.

Нарешті після тривалої перерви спортсмени ДЮСШ №1 мали змогу пірнути у рідну воду. Сьогодні заплив на 50 метрів здійснили вихованці середньої групи відділення плавання. Від них естафету перейняли титуловані спортсмени ДЮСШ, які продемонстрували комплексне плавання на 200 метрів та  вихованці секції зі стрибків у воду. «Із тридцятирічною перервою відкриваємо  у  капітально відремонтованому басейні секцію стрибків з вишки. Басейн дійсно розпочинає нове життя і щиро бажаю успіхів та найвищих нагород нашим плавцям»,- підкреслив мер.

«Юні спортсмени, тренерський склад, батьки наших вихованців дуже чекали на цю подію. Зараз тільки на відділенні плавання в нас тренується близько 200 дітей та молоді. Тепер перед нами відкрито нові горизонти. Ми не лише можемо якісніше тренувати спортсменів, а й проводити на своїй території змагання світового рівня. Дуже вдячні міському голові за таку зручну й сучасну водну арену. Тепер ми на 100 відсотків готові до нових звершень», - зазначив Сергій Самаренко, тренер відділення плавання.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
1 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 30.04.2021
Pink Floyd: The Wall
художественный фильм режиссёра Алана Паркера по сценарию Роджера Уотерса, основанный на...
Кино
Премьера: 29.04.2021
Минамата
1970-е. Военный фотограф Юджин Смит по заданию журнала Life возвращается в Японию, где в н...
Кино
Премьера: 04.03.2021
Рая и последний дракон
Когда-то давно в фантастическом мире под названием Кумандра люди и драконы жили в...

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть