В Кривому Розі людей ошукала приватна фірма й наразі вони з боргами по опаленню. Що каже пан Карий?

24.02.2021

Міська влада повністю підтримує людей в питанні автономного опалення, але для відключення від централізованого опалення діє єдиний для всієї України порядок, регламентований наказом Міністерства регіонального розвитку.Тобто, і для Кривого Рогу, і для Києва, і для будь-якого іншого міста порядок один і той же і він встановлений Урядом.Роз'яснення з цього питання, а також стосовно ситуації, з якою зіткнулися ошукані приватною фірмою люди, надав на сьогоднішній сесії міськради директор Департаменту  розвитку   інфраструктури  міста Іван Карий.

«Дійсно, у нас в місті є проблема. Протягом 2008-2012  років якась комерційна фірма ТОВ «Естрея» підробляла документи на установку індивідуального опалення від управління ЖКГ та теплопостачальних підприємсв. Ми розуміємо і солідарні з людьми, яких 10 років тому ошукала комерційна фірма, видавши їм підроблені документи щодо відключення від централізованого опалення. Тим більше, коли це - а саме відключення окремих квартир від системи централізованого опалення - було вже заборонено наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №169 від 06.11.2007 року.

Тобто, вже на той момент відключатися від централізованого опалення можна було тільки будинками! Усі матеріали з цього питання передані до правоохоронних органів. Ми щиро розуміємо обурення людей, які заплатили гроші за підроблені документи. Але, я хочу підкреслити - це питання правоохоронних органів і кримінальної відповідальності приватних осіб, а не міської ради, яка повинна строго виконувати Закон », - підкреслив І.Карий.

Також, звертаючись до депутатів міськради, він сказав:

«Ще раз хочу нагадати всім, щоб не було непорозумінь, або депутати, бува, не вводили криворіжців в оману. Для відключення від централізованого опалення діє єдиний для всієї України порядок, регламентований тепер наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 № 169. Тобто і для Кривого Рогу, і для Києва, і для будь-якого іншого міста порядок один і той же і він встановлений Урядом.

Згідно з ним окрему квартиру в багатоквартирному будинку можна відключити від централізованого опалення тільки у разі, якщо в будинку вже відключено не менш 50% квартир. В іншому випадку, відключати можна лише весь будинок виключно з ініціативи співвласників будинку.

Ще раз підкреслюю - це питання закону, а не повноважень міськради, виконкому або мера! Нагадаю - від нас було багато   запитів до центральних органів влади, ми неодноразово розглядали питання, в тому числі, була створена й депутатська комісія в минулому скликанні міськради. Кривий Ріг протягом семи років звертався до профільних міністерств щодо внесення змін до Правил відключення від централізованого отоплення. Але,  це не наші повноваження і не наше питання. А по тим приватним фірмам - питання до правоохоронних органів».

Зауважимо, що ошукані й обурені люди вийшли 24 лютого з плакатами "Немає послуги - немає боргу" до Виконкому.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
2 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.07.2020
Навсикая из Долины ветров
«Навсикая из Долины Ветров» - эпический аниме-блокбастер на пересечении фант...
Кино
Премьера: 09.03.2021
Том и Джерри
Кайла, работница престижного отеля, где обитает мышонок Джерри, рискует нарушить ход дорог...
Кино
Премьера: 16.04.2021
Одержима Сексом
1999 год. Элис (Наталья Дайер) выросла в верующей семье, а сейчас посещает католи...

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть