Водії Кривого Рогу, підвезіть людей у жовто-фіолетових шарфах! (фото)

31.03.2020

Щоб допомогти медпрацівникам лікарень дістатися на роботу й додому, Об’єднання Відповідальних Громадян запустило терміновий проєкт «Підвези медика». 

«Ми впевнені, що в місті багато небайдужих людей, які готові допомогти тим, хто стоїть на передовій страшного лиха — пандемії. Через те, що роботу людей у білих халатах держава ніколи по-справжньому не цінувала, багато працівників медичної сфери не мали можливості навіть придбати власне авто. І ось тепер, в умовах жорсткого карантину, щоб дістатися на роботу, вони вимушені стояти в чергах на зупинках, втрачаючи дорогоцінний час.

Що сильніше розвиватиметься епідемія, то критичнішою може ставати проблема. Йдеться не тільки про персонал, який безпосередньо працюватиме в інфекційних відділеннях, але й про всіх інших медиків, чия присутність на робочих місцях буде надважливою.

У нашому місті ініціатива підвозити медиків виникла стихійно, запрацювали групи в месенджерах. Зокрема в телеграмі завдяки групі «КРИВИЙ РIГ Я ВЕЗУ МЕДИКА» десятки лікарів щодня знаходять собі «безкоштовне таксі». Але це не допоможе всім. Тож ми вирішили ще спростити процес допомоги для водіїв, які планують і надалі займатися цією доброю справою.

Для того, щоб відрізнити медпрацівників, наші волонтери шиють і роздають їм яскраві шарфи жовто-фіолетового кольору. Шарф легенький і компактний, тож його легко можна буде сховати в будь-якій сумочці. Через правильне поєднання кольорів його легко помітити, навіть якщо на зупинці буде чимало людей. У комплекті до шарфа йде посвідчення, на якому буде ПІБ потенційного пасажира, місце його роботи, а також печатка нашої громадської організації на випадок, якщо водій матиме сумніви у «справжності» медика.

Просимо і водіїв, і медпрацівників максимально дотримуватися правил особистого захисту й безпеки.

Працівники лікарень будь-якої форми власності, які потребують допомоги з доїздами на роботу й назад, можуть замовити шарфи, посвідчення та пам’ятки за телефоном (063)847-69-51.

Якщо ви водій і життєві обставини змушують вас пересуватися містом власним авто навіть в умовах карантину — звертайте увагу на людей у жовто-фіолетових шарфах на зупинках. Це люди, які готові боронити наше життя в цих небезпечних умовах. І просто зараз вони чекають саме на вас!

На сьогодні отримали шарфи, посвідчення та пам'ятки майже 500 медпрацівників. Корсні посилки передали: 

Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 — Амбулаторія №1, Сімейна медицина

Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 — Амбулаторія №2, Сімейна медицина

Українському науково-дослідному інституту промислової медицини, міській лікарні №8 та №16

Криворізькому міському відділу лабораторних досліджень

Криворізькому перинатальному центру зі стаціонаром

Центру медико-санітарної допомоги №2 та Амбулаторії №5.

Криворізькій міській лікарні №7 — у відділення для новонароджених дітей, рентгенвідділення та обсерваційне відділення», - зазначили активісти.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
17 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.03.2020
Сьогодні кіна не буде
Увага! У зв'язку iз затвердженими Урядом та органами мiсцевого самоврядування заход...

Последние новости

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть