З теплими словами та подарунком: керівництво міста привітало визволительку Кривого Рогу (фото)

21.02.2020

Напередодні 76-ї річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників Кривий Ріг вшановує героїв, які боронили криворізьку землю від ворога. Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

На превеликий жаль, у Кривому Розі все менше залишається ветеранів Другої світової війни. Серед них - 112 фронтовиків, в тому числі - визволителька міста Погорілова Валентина Іванівна, учасниця бойових дій, фронтова медична сестра, ветеран праці. Мер Юрій Вілкул особисто відвідав та привітав Валентину Іванівну. З теплими словами він вручив ветерану подарунок від міста і квіти.

«Минуло 76 років з того часу як звільнили Кривий Ріг від нацистських загарбників. Але пам’ять про ті події жива й досі. І не лише  в меморіалах та обелісках, вона живе в нас, наших дітях та онуках, правнуках. Наш святий обов’язок - зберігати цю пам’ять для прийдешніх поколінь. Для кожного з нас слово «ветеран» - це гордість і повага. Ваш подвиг у воєнний час і післявоєнна праця з відновлення  міста буде для нас прикладом. Ми шануємо ваш героїзм та  мужність», - сказав, звертаючись до Валентини Іванівни  міський голова Юрій Вілкул.

Валентина Погорілова у воєнні роки служила фронтовою операційною медичною сестрою. Брала участь в боях на території України, Молдови, Югославії, Угорщини. У 1945 році була поранена. Після війни Валентина Іванівна присвятила життя порятунку людей, працювала медсестрою більше 50 років.

«Так, було складно і страшно, але ми не думали про страх, було тільки одне бажання - перемогти! Було все: і біль, і смерть, і радість, і любов. Так, я зустріла своє кохання і ми разом прожили більше 60 років. Зараз у мене  є онука, підростають двоє правнуків та 2 праправнука. І це – моє щастя!», - зазначила Валентина Погорілова.

Вона подякувала керівництву міста за турботу і підтримку, а головне, що її пам’ятають і опікуються нею.

У суботу, 22-го лютого  – у день визволення міста, о 10.00  розпочнуться урочисті заходи біля Меморіального комплексу на проспекті Миру – покладання квітів, церемонія запалення факелів біля монумента «Перемога», гратиме муніципальний духовий оркестр, проспектом пройде колона військової техніки часів війни та повоєнного періоду, урочиста хода з нагоди 76-ї річниці визволення міста Кривого Рогу від нацистських загарбників. У Пам’ятній дзвіниці пролунають дзвони та запалять свічки пам’яті на честь учасників бойових дій та загиблих воїнів.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 21.02.2020 - 17:40.

пиарщик вилкул обдолбанный..
сколько же лет медсестре, не менее 97 должно быть..

Опубликовано Гость в 23.02.2020 - 12:34.

Это шо, вы свой новый закон о труде не видели, который щаз в Раде на рассмотрении! Там укрocкот до уровня реальных рабов опустили: увольнение по желанию работодателя, ненормированный рабочий день, отмена сверурочных оплат, оплата труда по желанию работодателя без привязки к минимальной, неоплачиваемые больничный и отпуск и ещё много-много интересного! Почитайте, клоуны, ёпты...

Опубликовано Гость в 24.02.2020 - 8:14.

ОТЧЕТ ПРАВИТЕЛЬСТВА ГОНЧАРУКА. КАКИЕ 100 ДОСТИЖЕНИЙ УВИДЕЛ КАБМИН И ПОЧЕМУ ДОКУМЕНТ ВЫЗВАЛ СКАНДАЛ.
Если верить премьер-министру, то мы вот-вот заживем. Об этом утверждает сотня цветных страниц с громким названием "Топ-100 достижений правительства 2019"
Оказалось, за подготовку и за саму презентацию правительство заплатило подрядчикам по 840 гривен за страницу - всего 84 тысячи гривен.!!
пистят и в свой пистеж верят..

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
3 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.03.2020
Сьогодні кіна не буде
Увага! У зв'язку iз затвердженими Урядом та органами мiсцевого самоврядування заход...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть